« Takaisin

Taimitarhan Kirjoneuleet 3

Paljon odotettu kolmas kirjoneulelehti on vihdoin täällä!

44-sivuinen ohjelehti sisältää 10 kirjoneulemallia, joukossa on pitkä- ja lyhytvartisia sukkia, sekä yksi miesten malli.

Sisältää mallit: Kesäyön uni, Kuukkeli, Ystävänpäiväsukat 2020, Lapin kesä, Tähdet meren yllä, Tähdet meren yllä 2, Isla, Isänpäiväsukat 2019, Tabula rasa, Joulukalenterisukat 2019

Mallit: https://www.ravelry.com/patterns/sources/taimitarhan-kirjoneuleet-3/patterns

Muista valita paperiselle ohjelehdelle kirje- tai pakettitoimitus ja pdf-ohjekokoelmalle sähköpostitoimitus!

OVH 15,00 eur

Hinta alk.15.00 €

Vaihtoehdot

Tuote Hinta
Paperinen ohjelehti15.00 €
Pdf -ohjekokoelma15.00 €

Suosittelemme myös

Taimitarhan Sukkakalenteri 2025

Sukkakalenteri_2025_kansi.png&width=280&height=500
10 vuotta sitten ilmestyi ensimmäinen Sukkakalenterini ja sen kunniaksi taas mennään <3
Taimitarhan Sukkakalenteri 2025 sisältää 12 ihan uutta sukkaohjetta, jokaiselle kuukaudelle omansa. Mallit ovat helppoja/keskivaikeita ja ohjeet selkeät, joten tämä Sukkakalenteri sopii neulojalle kuin neulojalle..
Hinta: 15.00 €

Ohjelehti (Sukkakalenteri 2020)

sk_kans.png&width=280&height=500
36-sivuinen ohjelehti, jossa jokaiseen kuukauden malliin neuleohjeet ja kaaviot
Sukkakalenteri 2020 sisältää 12 sukkaohjetta, yhden jokaiselle kuukaudelle.
Mallit: Jääkukkia, Huuma, Levoton tuhkimo, Karisma, Leskenlehtiä, Huolettomat, Oljenkorret, Aallotar, Syyskuun kyy, Inari, Sinä vain ja Varpuset..
Hinta: 8.00 €
Näytä kaikki vastaavat tuotteet »